71
274280

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)

"Saltsjökvarn, vårafton 1907"

Signerad Eugen och daterad 1907-1941. A tergo signerad Eugen och daterad 1907. Duk 110 x 136 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

18 800 - 23 500 EUR

18 000 - 22 400 USD

Klubbat pris: