72
263706

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)

"Norrmälarstrand"

Monogramsignerad och daterad 1932 samt a tergo signerad Eugen och daterad 1932. Pannå 46 x 68 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

18 900 - 23 600 EUR

19 400 - 24 200 USD

Klubbat pris: