100
357890
Carl Wilhelmson
(1866-1928)

Skymningstid, Västkusten

Signerad C. Wilhelmson. Pannå 35 x 26 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 969 - 9 292 EUR

Klubbat pris:
70 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05