12
363957
Georg Pauli
(1855-1935)

Franskt parklandskap

Signerad G. Pauli och otydligt daterad -89?. Pannå 32 x 40,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 484 - 4 646 EUR

Klubbat pris:
28 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05