20
364528
Axel Hjalmar Lindqvist
(1843-1917)
Axel hjalmar lindqvist, skånskt landskap.

Skånskt landskap

Signerad A. H. Lindqvist. Duk 40 x 70 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 394 - 1 742 EUR

Klubbat pris:
13 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05