23
296868
Bruno Liljefors
(1860-1939)
Bruno liljefors, hare i vinterlandskap.

Hare i vinterlandskap

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1921. Duk 52 x 75 cm.

Utropspris:

175 000 - 200 000 SEK

20 325 - 23 229 EUR

Klubbat pris:
150 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05