25
359518
Bruno Liljefors
(1860-1939)

Vinterlandskap med räv och orre

Signerad Bruno Liljefors. Duk 35 x 50 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 969 - 9 292 EUR

Klubbat pris:
85 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05