29
360996
Helmer Osslund
(1866-1938)
Helmer osslund, "sommar i dufed".

"Sommar i Dufed"

Signerad Helmer Osslund. Smörpapper uppklistrat på papp-pannå 24 x 33,5 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 323 - 2 904 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05