32
347840
Oskar Bergman
(1879-1963)
Oskar bergman, akvarell, signerad och daterad 1959.

OSKAR BERGMAN, akvarell, signerad och daterad 1959.

Ek i höstlandskap. 37 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 323 - 2 904 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05