33
347839
Oskar Bergman
(1879-1963)

Tidig vår

Signerad Oskar Bergman. Akvarell 23 x 17 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 742 - 2 091 EUR

Klubbat pris:
17 500 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05