34
347838
Oskar Bergman
(1879-1963)

Vårlandskap med björkar och vitsippor

Signerad Oskar Bergman. Akvarell 17 x 12,5 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 394 - 1 742 EUR

Klubbat pris:
16 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05