35
346126
Oskar Bergman
(1879-1963)

Kustlandskap med björkar

Signerad Oskar Bergman. Akvarell 13,5 x 9 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 394 - 1 742 EUR

Klubbat pris:
11 000 SEK
Proveniens

Tidigare i Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05