50
349788
Johan Ericson
(1849-1925)
Johan ericson, trädgårdsland, meudon, frankrike.

Trädgårdsland, Meudon, Frankrike

Signerad Joh. Ericson. Duk 56 x 86 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 323 - 2 904 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05