59
335287
Severin Nilson
(1846-1918)

Potatiskupning

Signerad Severin Nilson. Pannå 34,5 x 54,5 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 323 - 2 904 EUR

Klubbat pris:
19 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05