61
364532
Alfred Thörne
(1850-1916)
Alfred thörne, insjölandskap.
Alfred thörne, insjölandskap.
Alfred thörne, insjölandskap.

Insjölandskap

Signerad Alfr. Thörne och daterad 1886. Duk 45,5 x 69 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 742 - 2 091 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05