77
352815
Ernst Josephson
(1851-1906)

Oscar II

Signerad Ernst Josephson. Tusch på papper 33,5 x 19,5 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 742 - 2 091 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05