63
516213
HANS J WEGNER, "The Chair", ett par, Johannes Hansen, Danmark 1960-tal.
Hans j wegner, "the chair", ett par, johannes hansen, danmark 1960-tal.

Teak, renoverade sitsar omklädda i naturfärgat läder. Brännstämplade. (2)

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 678 - 2 237 EUR

Klubbat pris:
36 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19