85
525442
NIELS OLE MØLLER, stolar, 6 st, JL Møller, Højberg, Danmark 1950-60-tal.
Niels ole mØller, stolar, 6 st, jl møller, højberg, danmark 1950-60-tal.

Teak, sits av flätat papperssnöre. Brännstämplade och några brickmärkta.

Lätt bruksslitage. (6)

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

895 - 1 119 EUR

Klubbat pris:
7 500 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19