77
965038
LJUSSTAKAR, par, Frankrike, 1700-talets mitt, Louis XV.
Ljusstakar, par, frankrike, 1700-talets mitt, louis xv.

Förgylld brons. Reliefdekor av akantusblad och musselformationer. Höjd 27 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 024 - 3 528 EUR

Kontakta specialist
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37