1067818

397. IVAN IVARSON, Under parasollet.

Signerad I.Ivarson. Duk 55,5 x 63 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären, därefter i arv inom familjen.

Utropspris
100 000 - 150 000 SEK / 9 615 - 14 423 EUR
Klubbat pris
260 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.