397
1067818
Ivan Ivarson
(1900-1939)
Ivan ivarson, under parasollet

Under parasollet

Signerad I.Ivarson. Duk 55,5 x 63 cm.

Utropspris:

100 000 - 150 000 SEK

9 615 - 14 423 EUR

Klubbat pris:
260 000 SEK
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären, därefter i arv inom familjen.

Kontakta specialist
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldrarledig)
+46 (0)702 53 14 89