1096691

408. INGE SCHIÖLER, "Trollskogen Ekebacken".

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 60,6 x 65,5 cm. Hjortén 1167.

Följerätt
Ja
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 7 692 - 9 615 EUR
Klubbat pris
195 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.