408
1096691
Inge Schiöler
(1908-1971)
Inge schiöler, "trollskogen ekebacken"

"Trollskogen Ekebacken"

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 60,6 x 65,5 cm. Hjortén 1167.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

7 692 - 9 615 EUR

Klubbat pris:
195 000 SEK
Kontakta specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71