1098183

523. INGE SCHIÖLER, "Ekor vid Långestrand, Koster".

Signerad Inge Schiöler och daterad 1959. Duk 72 x 72 cm. Hjortén 1000.

Följerätt
Ja
Proveniens

Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, 8 maj 2003, kat nr 662.

Utropspris
200 000 - 250 000 SEK / 19 231 - 24 038 EUR
Klubbat pris
320 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.