545
1086719
Lennart Jirlow
(Född 1936)
Lennart jirlow, "utanför bykrogen"

"Utanför bykrogen"

Signerad L. Jirlow. Duk 97 x 130 cm.

Utropspris:

250 000 - 300 000 SEK

24 038 - 28 846 EUR

Klubbat pris:
360 000 SEK
Proveniens

Inköpt från Rolf Lindstrup, 2006 under en utställning på Sofiero Slott, Helsingborg.

Kontakta specialist
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldrarledig)
+46 (0)702 53 14 89