1086719

545. LENNART JIRLOW, "Utanför bykrogen".

Signerad L. Jirlow. Duk 97 x 130 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt från Rolf Lindstrup, 2006 under en utställning på Sofiero Slott, Helsingborg.

Utropspris
250 000 - 300 000 SEK / 24 038 - 28 846 EUR
Klubbat pris
360 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.