1106380

366. JENNY NYSTRÖM, Tipp tapp.

Signerad Jenny Nyström. Gouache och akvarell 16 x 25 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK / 4 812 - 5 775 EUR
Klubbat pris
140 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.