366
1106380
Jenny Nyström
(1854-1946)
Jenny nyström, tipp tapp
Jenny nyström, tipp tapp
Jenny nyström, tipp tapp

Tipp tapp

Signerad Jenny Nyström. Gouache och akvarell 16 x 25 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 812 - 5 775 EUR

Klubbat pris:
140 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05