1106373

524. BRUNO LILJEFORS, Orrar i vinterlandskap.

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1911. Olja på duk 105 x 151 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Doktor Karl Hillgård.

Utropspris
300 000 - 400 000 SEK / 28 874 - 38 499 EUR
Klubbat pris
520 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto