533
1110932
Ola Billgren
(1940-2001)

"Interiör Sofielund"

Signerad Ola Billgren och daterad -99 a tergo. Duk 72 x 65 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

19 249 - 24 062 EUR

Klubbat pris:
250 000 SEK
Proveniens

Galleri Bo Sverdén, Växjö.

Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05