1110932

533. OLA BILLGREN, "Interiör Sofielund".

Signerad Ola Billgren och daterad -99 a tergo. Duk 72 x 65 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Bo Sverdén, Växjö.

Utropspris
200 000 - 250 000 SEK / 19 249 - 24 062 EUR
Klubbat pris
250 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.