196
1128317
Fredrik Söderberg
(Född 1972)
Fredrik sÖderberg, akvarell. signerad fredrik söderberg och daterad 2007

FREDRIK SÖDERBERG, Akvarell. Signerad Fredrik Söderberg och daterad 2007.

"Zos-Kia I". Papper 76 x 57 cm.

Utropspris:

40 000 - 60 000 SEK

3 839 - 5 758 EUR

Proveniens

Milliken Gallery, Stockholm.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05