227
1393540

Åkdyna, rölakan, ca 109,5 x 46 cm, Skåne 1800-talets första hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
731 - 914 EUR
777 - 971 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Obetydligt slitage och smutsig.