321
1401471

Tallrikar, två stycken, fajans. Rörstrand, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
274 - 366 EUR
291 - 388 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i manganviolett med motiv av humlekvistar. Diameter 22,5 cm.

Nagg, sprickor.