333
1396421

Fat, porslin. Empire, 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
457 - 640 EUR
485 - 680 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor. Bårder med löv alternerar med eleganta delfiner och örnar mot grön grund. Diameter 31 cm.

Lagat.