795526
NATTMÖSSOR, 2 stycken 1800-tal.
NattmÖssor, 2 stycken 1800-tal.

Broderat sammet med krepintofs samt broderad. Höjd ca 15 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Mindre skador.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
1 500 SEK