Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795528
RAKBORSTE I SILVER, av Johan Henrik Lampa i Stockholm 1819. Total vikt ca 40 gram.
Rakborste i silver, av johan henrik lampa i stockholm 1819. total vikt ca 40 gram.

Cylindrisk och delbar. Graverat L för släkten Lidströmer. Höjd ca 10 cm.

Smärre slitage. Mindre buckla.

Proveniens

F A Lidströmer

Utropspris
1 500 SEK