Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795529
ORDENSBAND MED NYCKEL, 1800/1900-tal.
Ordensband med nyckel, 1800/1900-tal.

Rosa band med broderad krona. Nyckel i förgylld mässing. Nyckelns längd 13 cm. Total längd med band ca 90 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
1 500 SEK