Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795530
SOPPSLEV I SILVER, av Pehr Zethelius i Stockholm 1800.
Soppslev i silver, av pehr zethelius i stockholm 1800.

Svarvat svärtat träskaft med benavslutning. Längd 44,5 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
2 500 SEK