795531
SOPPSLEV I SILVER, av Per Olof Bäckström i Gävle 1825.
Soppslev i silver, av per olof bäckström i gävle 1825.

Svarvat svärtat träskaft med benknopp. Fäste med graverat bladmönster. Längd 45 cm.

Slitage. Smärre buckla.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
1 500 SEK