795533
SPORRAR I SILVER, ett par, av Carl Gustaf Blomborg i Stockholm(verksam 1812-1841). Total vikt ca 120 gram.
Sporrar i silver, ett par, av carl gustaf blomborg i stockholm(verksam 1812-1841). total vikt ca 120 gram.

Längd ca 13,5 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

F A Lidströmer

Utropspris
1 500 SEK