795616
Fredrik August Lidströmer
(1787-1856)

FREDRIK AUGUST LIDSTRÖMER, Tuschlavering och akvarell.

"Första försöket att rita efter Naturen, fulländat den 8 Juli 1811". 12,5 x 22,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
6 000 SEK