Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795618
Fredrik August Lidströmer
(1787-1856)
Fredrik august lidstrÖmer, tusch och akvarell.

FREDRIK AUGUST LIDSTRÖMER, Tusch och akvarell.

"Ossian". Målad efter Abilgaard. 28,5 x 21,5 cm. Samtida bronserad ram.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
10 000 SEK