Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795660
Elias Martin, tillskriven
(1739-1818)
Elias martin, tillskriven, akvarell, ej signerad.

ELIAS MARTIN, Tillskriven, Akvarell, ej signerad.

Båtfärden. 19,5 x 30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
12 000 SEK