795662
Fritz von Dardel
(1817-1901)

FRITZ VON DARDEL, Tuschlavering, signerad och daterad 1837.

Porträtt av livmedikus Carl Gustaf Lodin. 11 x 11,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
2 000 SEK