Prenumerera på vårt nyhetsbrev

795679
Fredrik August Lidströmer
(1787-1856)

FREDRIK AUGUST LIDSTRÖMER, gouache och akvarell.

Inredningsförslag med öppen spis. Möjligen Rosersberg. 31,5 x 63,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Mittveck. Smärre färgbortfall.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
15 000 SEK