801229
STEIFF, leksakshund "Bully", Tyskland omkring 1930.
Steiff, leksakshund "bully", tyskland omkring 1930

Beige och orange plysch. Märkt med knapp i vänster öra. Höjd ca 20 cm.

Krage med skador. Fläckar. Omfattande slitage.

Slutpris
5 300
494
548
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
13 nov 2016 20:35
5 300 SEK
13 nov 2016 20:35
5 100 SEK
13 nov 2016 20:34
4 850 SEK
13 nov 2016 20:34
4 650 SEK
13 nov 2016 20:33
4 350 SEK