807214
DOCKOR OCH DOCKHUVUDEN, 12 delar, porslin, Tyskland 1800-talets andra hälft.
Dockor och dockhuvuden, 12 delar, porslin, tyskland 1800 talets andra hälft

Vissa glaserade. Höjd 2-26 cm.

Slitage. Enstaka skador. Nagg. Fläckar.

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 nov 2016 22:32
3 200 SEK
8
12 nov 2016 22:32
3 000 SEK
12 nov 2016 22:30
2 800 SEK
12 nov 2016 22:29
2 600 SEK
12 nov 2016 22:14
2 400 SEK