825869
STEIFF, sannolikt, häst på hjul, 1910-tal.
Steiff, sannolikt, häst på hjul, 1910 tal

Ljusbrun plysch. Hjul i metall. Längd 30, höjd 25 cm.

Omfattande slitage. Skador. Ett öga saknas.

Slutpris
605
56
63
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 nov 2016 21:44
605 SEK
11 nov 2016 21:44
555 SEK
29 okt 2016 6:19
300 SEK