828376
BISKVIDOCKA, möjligen Frankrike, 1800-talets slut.
Biskvidocka, möjligen frankrike, 1800 talets slut

Huvud i biskvi. Stoppad kropp. Höjd 38 cm.

Slitage.

Slutpris
5 100
475
528
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 nov 2016 22:56
5 100 SEK
12 nov 2016 22:56
4 900 SEK
12 nov 2016 22:56
4 700 SEK
12 nov 2016 22:56
4 500 SEK
12 nov 2016 22:55
4 300 SEK