828415
SIMON & HALBIG, biskvidocka 949, Tyskland, 1800-talets slut.
Simon & halbig, biskvidocka 949, tyskland, 1800 talets slut

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 35 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
1 600
149
166
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 nov 2016 22:41
1 600 SEK
12 nov 2016 21:48
1 500 SEK
12 nov 2016 17:23
1 109 SEK
6 nov 2016 15:08
500 SEK
28 okt 2016 17:49
350 SEK