828435
S.F.B.J, biskvidocka, Paris, Frankrike, 1910-tal.
S.f.b.j, biskvidocka, paris, frankrike, 1910 tal

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 53 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
3 800
354
393
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 nov 2016 22:07
3 800 SEK
12 nov 2016 22:05
3 600 SEK
12 nov 2016 22:00
3 400 SEK
12 nov 2016 21:29
3 200 SEK
12 nov 2016 19:44
3 000 SEK