828438
BISKVIDOCKA, Tyskland, 1910-tal.
Biskvidocka, tyskland, 1910 tal

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Med portör. Höjd 68 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
2 600
242
269
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2016 22:41
2 600 SEK
12 nov 2016 22:40
2 400 SEK
12 nov 2016 22:40
2 200 SEK
12 nov 2016 22:40
2 000 SEK
12 nov 2016 22:37
1 900 SEK