828444
JUMEAU, Tete Jumeau, biskvidocka, Frankrike, 1800-talets slut.
Jumeau, tete jumeau, biskvidocka, frankrike, 1800-talets slut.

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 55 cm.

Slitage. Skrapmärken runt märkningen.

Slutpris
7 000
650
722
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
12 nov 2016 22:13
7 000 SEK
12 nov 2016 22:13
6 800 SEK
12 nov 2016 22:10
6 600 SEK
12 nov 2016 22:10
6 400 SEK
12 nov 2016 22:08
6 200 SEK