828460
KÄTHE KRUSE, flickdocka, Tyskland, 1930/40-tal.
KÄthe kruse, flickdocka, tyskland, 1930/40-tal.

Huvud i papier mache. Märkt under vänster fot. Höjd 50 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Slutpris
2 800
266
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2016 22:31
2 800 SEK
12 nov 2016 22:31
2 600 SEK
12 nov 2016 22:31
2 400 SEK
12 nov 2016 22:31
2 200 SEK
12 nov 2016 22:31
2 000 SEK